piątek, 18 sierpnia 2017

HYABAK i nie przeOCZYSZ niczego !

W związku z tym, że ostatnio bardzo dużo czasu spędzam przed monitorem laptopa, sporo też czytam [ciążowa bezsenność!] zaczęłam mieć delikatne problemy z oczami ...
Zmęczone, podrażnione i takie jakby 'suche' sprawiały, że w ciągu dnia czułam pewien dyskomfort.
Jak tylko dowiedziałam się od lekarza, że w ciąży bez problemu mogę używać nawilżających kropli do oczu postanowiłam przetestować krople HYABAK, które skusiły mnie głównie swoimi rewelacyjnymi opiniami w sieci.
[oczywiście musicie PAMIĘTAĆ, że przed użyciem jakiegokolwiek wyrobu medycznego należy skonsultować to ze swoim lekarzem! tak jak zrobiłam to ja :)] 
Nawilżające krople do oczu HYABAK to przede wszystkim natychmiastowa ulga, nawilżenie oka oraz komfort widzenia. 
A co jest w nich najważniejsze ?
  • nie zawierają ŻADNYCH KONSERWANTÓW - dzięki zastosowaniu innowacyjnego systemu ABAK pozostają sterylne bez użycia substancji konserwujących, które mogą dodatkowo podrażniać bądź uczulać oczy
  • po otwarciu buteleczki [10 ml] można bezpiecznie stosować je aż przez 3 MIESIĄCE !
  • jako jedyne dostępne na rynku krople - HYABAK zawierają FILTR UV, który chroni oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, także warto stosować je wtedy kiedy dużo czasu spędzamy na świeżym powietrzu, i latem i zimą. Choć musimy pamiętać, że użycie kropli nie zwalnia nas z zakładania okularów przeciwsłonecznych !!
  • unikalna FORMUŁA HYPOTONICZNA nie tylko sprawia, że oczy są nawilżone, ale także stabilizuje film łzowy, dzięki czemu daje szybszy i dłuższy efekt ulgi i komfortu
  • i na koniec ważna ciekawostka - HYABAK można stosować bezpośrednio na soczewki kontaktowe !

Jak sami widzicie jest to w pełni BEZPIECZNY PRODUKT, który nie tylko nawilży nasze oczy ale sprawi, że komfort naszego widzenia będzie o niebo lepszy ! ;)
Efekt dosłownie zauważalny jest natychmiast tak więc przypadły one do gustu nie tylko mnie ale i mojemu mężowi, który również z racji swojej pracy bardzo potrzebuje odpowiedniego nawilżenia i ochrony oczu :)
Co jeszcze warto wiedzieć ? 

 * JAK ZAKRAPLAĆ PRAWIDŁOWO KROPLE DO OCZU? 

Przed każdym zakropleniem należy umyć starannie ręce a podczas samego zakraplania nie dotykać końcówką zakraplacza powierzchni oka, powiek, rąk czy przedmiotów. Zakraplać krople w zależności od potrzeby. Dodatkowo w przypadku stosowania większej ilości preparatów do oczu należy zachować minimum 10 minut przerwy między jednym a drugim zakropleniem.

* JAK CZĘSTO STOSOWAĆ KROPLE HYABAK? 

Krople HYABAK należy stosować tak często, jak jest konieczne – 1 kroplę należy aplikować do każdego oka. Użytkownicy soczewek kontaktowych mogą nanosić krople HYABAK na soczewkę w celu ułatwienia jej zakładania, zdejmowania lub w celu większego komfortu podczas samego noszenia.  

* W JAKICH POSTACIACH JEST DOSTĘPNY HYABAK? 

HYABAK jest dostępny na rynku w butelce 10ml (ze specjalnym systemem ABAK) lub w postaci jednorazowych ampułek. Opakowanie dostępne na rynku zawiera 30 szt. minimsów. 

* CO TO JEST ZESPÓŁ SUCHEGO OKA? 

Zespół Suchego Oka (ZSO) to schorzenie, które ma negatywny wpływ zarówno na jakość jak i ilość filmu łzowego, znajdującego się na powierzchni naszego oka i pełniącego rolę odżywczo-ochronno-nawilżającą. Kiedy film łzowy jest zaburzony i niestabilny wówczas możemy odczuwać dyskomfort, który na dłuższą metę może zakłócać nam codzienność i znacznie obniżać jakość życia. Najczęstsze objawy ZSO to: podrażnione, zaczerwienione, zmęczone oczy, wrażenie ich suchości lub obecności ciała obcego. Celem leczenia jest zniwelowanie przykrych objawów poprzez używanie m.in. kropli nawilżających bez konserwantów. 

* KIEDY STOSOWAĆ HYABAK? 

Krople HYABAK należy stosować do nawilżenia oczu zawsze kiedy są one podrażnione, zaczerwienione, zmęczone lub gdy mamy uczucie ich suchości. Nawilżenie oczu jest konieczne, gdy narażeni jesteśmy na negatywny wpływ czynników środowiskowych tj. zanieczyszczenie powietrza, klimatyzacja, ogrzewanie, promieniowanie UV itp. lub gdy pracujemy wiele godzin przed monitorem, prowadzimy samochód czy lecimy samolotem. Oczy muszą być zawsze nawilżone i dobrze oczyszczone – to gwarantuje nam komfort widzenia i ulgę od nieprzyjemnych objawów. _____________
więcej na hyabak.pl


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuje za Twój komentarz :)