czwartek, 13 lipca 2017

MODA CIĄŻOWA

Zanim na blogu pojawi się pierwszy post z wyprawką chciałam pokazać Wam gdzie ostatnio zamówiłam sobie piękne ciążowe koszule nocne [które później idealnie też sprawdzą się do karmienia piersią] oraz kilka niemowlęcych ciuszków z eko-bawełny dla Mojej Fasolki <3

Impulsem do napisania tego postu jest HAPPY DAY - WIELKA WYPRZEDAŻ, która właśnie w tym sklepie trwa!
A w jakim?
Zobaczcie niżej :)

Dlaczego polecam Wam zakupy w sklepie BON-PRIX ?

Ponieważ mam bardzo miłe doświadczenia związane z tym miejscem.
Zamawiam w nim od kilku lat i nie tylko ciuszki ale również wiele rzeczy do domu [np. w sypialni mam od nich firanki i zasłony, a w kuchni i łazience - pełno przeróżnych praktycznych akcesoriów].
Jakość rzeczy jaką oferuje nam ten sklep jest naprawdę na wysokim poziomie choć wiadomo, że jak wszędzie zdarzy się czasem coś co nam się nie spodoba albo nie spełni naszych oczekiwań ale wtedy nic nie stoi na przeszkodzie żeby zrobić zwrot ;)
Między innymi też za to uwielbiam robić zakupy w sieci - mogę mierzyć do woli i myśleć kilka dni zanim na coś się zdecyduje !
Czy może być przyjemniej? :)


A jeśli już mowa o zakupach internetowych to ostatnio zaszalałam i kupiłam sobie nie tylko ciążowe ciuszki, ale również pachnące gumą balonową buty, kilka HITkosmetyków i parę pierdółek do domu, ale to albo już widzieliście albo zobaczycie niedługo w moich social-mediach !
Zapraszam na naszego Facebook'a i Instagrama ! :*
_____________________________
A Wy jakie macie doświadczenia 
z zakupami ubrań dla siebie przez Internet? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za Twój komentarz :)